APIE TALENTĄ KEISTI

APIE Talentą keisti

Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 yra socialiai atsakinga kompanija, nuolat siekianti kurti gražesnį pasaulį. „Talentas Keisti“ – konkursas, skirtas atrasti, paskatinti ir paremti asmenis, turinčius idėjų, kaip kurti geresnį pasaulį vaikams. Jis organizuojamas kartu su tarptautine ne pelno siekiančia organizacija Reach for Change“.
 
Konkurse gali dalyvauti kiekvienas turintis idėją ir žinantis, kaip ją įgyvendinti. 
 
Konkurso metu kviečiame siūlyti savo idėjas. Mes jas nuodugniai peržiūrime, vertiname, o žiuri komisija išrenka finalines idėjas bei nugalėtoją. Viename iš atrankos etapų savo nuomonę išreikšti galite ir Jūs - žiūrovai bei skaitytojai.
 
Šis konkursas Lietuvoje yra Talentų Keisti paieškos visame pasaulyje dalis. 
 
2014 metų konkurso Talentas Keisti nugalėtojas Nerijus Buivydas jau nuo sausio mėnesio dalyvauja Reach for Change inkubatoriaus programoje, jam suteikta finansinė parama, ekspertinės konsultacijos ir viešinimo įrankiai, kad Nerijaus kuriamas socialinis verslas kuo labiau prisidėtų prie vaikų gerovės. Dar trims į finalą patekusioms idėjoms suteikiama nefinansinė parama, padedanti augti idėjoms bei organizacijoms.
 
 
 
 
Balsavimo taisyklės ir sąlygos
 
Kandidatai į „Talento Keisti“ vardą bus viešai paskelbti puslapyje www.talentaskeisti.lt . Čia už idomiausią idėją, prisidedančią prie vaikų gerovės kūrimo, galės balsuoti kiekvienas. 
 
 Balsuojant draudžiamos visos automatinės, suprogramuotos, robotinės ar panašios priemonės. Dalyviai, bandantys nesąžiningu būdu daryti įtaką balsavimo rezultatams, diskvalifikuojami ir balsai už juos nėra įskaitomi. 
 
TV3 televizija ir organizacija „Reach for Change“, įtarę galimą sukčiavimą, pasilieka teisę savo nuožiūra sustabdyti, nutraukti, pakeisti ar atidėti balsavimą. Visi su balsavimo procesu susiję sprendimai yra galutiniai, nekeičiami ir neskundžiami.
 
Jei turite klausimų, galite kreiptis: lithuania@reachforchange.org